Aktuálna ponuka rodinných domov na predaj

LYŽOVAČKA vo vlastnej chalupe v akciovej cene 99 900,- €

Nová Bystrica - Vychylovka

Kompletne zrekonštruovaná drevenica sa nachádza v Novej Bystrici, v časti Vychylovka.
Vybavená je na okamžité užívanie, stačí si Vám doniesť len osobné veci a môžete ihneď chalupárčiť. Chalupa má príjemnú atmosféru, je ako stvorená pre kreatívnu dušu. Je v kľudnom prostredí s výhľadom na lúky a lesík. Situovaná je v dedine a je prístupná autom. Vo dvore môžu parkovať 3-4 autá.
Chalupa je vhodná aj na trvalé bývanie, v liste vlastníctva je zapísaná ako rodinný dom.

Dominantou chalupy je veľká nová keramická pec, ktorá slúži nielen na vykúrenie celej chalupy, ale aj na varenie a pečenie. Má aj terapeutický účinok, často slúži majiteľom aj na vyhrievanie.
Chalupa je 5 izbová s celkovou podlahovou plochou 120 m2 a v roku 2007 prešla rozsiahlou profesionálnou rekonštrukciou (komplet vymenené rozvody vody, elektriky, zateplenie a i.).
Na prízemí sa nachádza veľká obývačka, kúpeľňa a samostatná izba s manželskou posteľou. V obytnom podkroví je 8 lôžok v 3 priestranných samostatných izbách. Každá izba má elektrický radiátor.
Chalupa je čiastočne podpivničená, je kompletne zariadená, vrátane jednoduchého nabytku, spotrebičov, satelitu, atď. Chalupa je napojená na obecnú vodu a odpad je riešený septikom.

Vo dvore je postavená veľká dreváreň, kde je drevo na celú zimu. Pozemok má celkovú výmeru 1531 m2. Má prevažne okrasnú funkciu.

Kysucké lesy a lúky sú ideálne na turistiku, hubárčenie a zber byliniek. Na konci dediny sa nachádza skanzen a historická úvraťová železnica, ktoré sú zapísané v UNESCO.
Na lyžovačku sa do polhodinky dostanete na Oravskú Lesnú, do Terchovej, alebo na Oščadnicu.
Cena chalupy je 108 000,- €. Akciová cena 99 900,-€.


INFO a obhliadka: 0905 787 797

none

Cena: 99.900,- €

Viac info: KREATOR plus, s.r.o. 0905 787 797