O spoločnosti

Naša spoločnosť poskytuje realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností prevažne v Bratislave a okolí. Zameriavame sa na vytváranie kvalitného portfólia nehnuteľností za opodstatnené ceny. Špecializujeme sa najmä novostavby rodinných domov a bytov, ale aj staršie nehnuteľnosti s investičným potenciálom.

Základy spoločnosti KREATOR plus, s.r.o siahajú do roku 2003, kedy náš tím pôsobil na trhu pod názvom TAURITO, s.r.o.

Náš pracovný tím dlhodobo tvoria odborníci, ktorý zabezpečujú klientom kompletný realitný servis. Našim klientom venujeme značnú pozornosť, nakoľko vieme, že kvalita poskytovania služieb a starostlivosť o klienta je to, čo nám zabezpečuje stabilné miesto na realitnom trhu.

Súčasťou našej práce je aj inžinierska a stavebná činnosť. Zabezpečujeme skupinovú aj individuálnu výstavbu rodinných domov a bytov, inžinierskych sietí a činnosti s tým súvisiace na území celého Slovenska.

V rámci našej spoločnosti poskytujeme služby architekta, statika, geodeta, stavebného dozoru. Zabezpečujeme vypracovanie projektu, revízií, certifikacií, znaleckých posudkov a získanie najvýhodnejšie úveru na financovanie Vašej nehnuteľnosti.


Reklamačný poriadok

Súhlas so spracovaním osobných údajov

NARKS_Poučenie o právach DO_24052018