Aktuálna ponuka rodinných domov na predaj

Komfortný 6izb. RD so záhradou, môžete sa okamžite sťahovať.

Chorvátsky Grob, Severná ul.

Rodinný dom sa nachádza v slepej ulici v zabývanej časti Chorvátskeho Grobu. Do centra Bratislavy je z domu 14 km.

Rodinný dom je 6 izbový s garážou a troma parkovacími miestami vo dvore. Je osadený na terajšie pomery na veľkorysom pozemku o výmere 803 m2 a má obytnú plochu 185 m2.

Stavba domu je kvalitná, pri realizácii domu boli použité najkvalitnejšie materiály. Rodinný dom je vo veľmi dobrej kondícii. Kolaudovaný bol v roku 2006 a užívaný len časť obdobia, nakoľko majitelia pracovali mimo územia. Hneď na prvý pohľad vidno, že nie je opotrebovaný a je na svoj vek veľmi zachovalý.

Na prízemí je veľký otvorený priestor obývačky, jedálne a kuchyne. V strede tohto priestoru je umiestnený krb, ktorý dokáže prekúriť celý rodinný dom. Na prízemí sa nachádza aj pracovňa, kúpeľňa a špajza.

Na poschodí je priestranná chodba z ktorej sa vstupuje do všetkých štyroch izieb a kúpeľne. Tri izby sú takmer identickej plochy a jedna veľká so skrytým šatníkom. V každej izbe sú kvalitné vstavané skrine s množstvom úložného priestoru. Kúpeľňa je nadštandardne priestranná, so vstupom do technickej miestnosti, kde sa nachádza práčovňa a kotol.

Dom je tehlový, zateplený, vonkajšia silikónová omietka. V celom dome je zrealizované podlahové kúrenie, krb v obývacej izbe, v každej izbe je televízna prípojka, rozvod na internet, satelit, zásuvky aj vypínače. Dom je napojený na všetky IS.

Ďaľšie vybavenie domu: optická sieť, alarm, brána na diaľkový pohon, 5 vstavaných skríň, knižnica, veľký botník, trezor, kompletne vybavená kuchyňa, práčka, sušička, sieťky proti hmyzu, žalúzie, vonkajšie rolety atď.

Záhrada má vyrastené krásne stromy, má samozavlažovací systém napojený na studňu. Na záhrade je vybudovaný altánok so sedením z kvalitného dreva a murovaným krbom. Záhrada je osvetlená.

Energetický audit zaraďuje dom ako nízkoenergetický.

Podrobné informácie:

Stav – 12 ročná kvalitná stavba
Počet poschodí - 2
Materiál – tehla
Počet izieb - 6
Inžinierske siete – všetky
Voda - verejný vodovod, studňa na zavlažovanie
Kanalizácia - áno (verejná kanalizácia)
Odvoz odpadu - áno (aj separovaný zber)
Vykurovanie áno – vlastné podlahové (plyn)
Elektrika - 220/380 V
Kúpeľňa - 2 (sprchovací kút na prízemí, vaňa na poschodí)
WC – 2
Krb - áno
Pivnica – nepodpivničený
Parkovanie - 3 miesta na vlastnom pozemku
Garáž – 22,5 m2 na 1 auto a odkladací priestor na náradie
Oplotenie pozemku – áno
Vonkajšie dlažby – áno
Rozloha pozemku – 803 m2
Podlahová plocha – 185 m2
Zastavaná plocha – 115 m2

none

Cena: 349.000,- €

Viac info: KREATOR plus, s.r.o. 0905 787 787